Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3935
Stary 21.08.2016, 18:18
rav napisał(a):Wyświetl post
Nic mnie tak nie irytuje, jak ciągłe oglądanie się na "właściciela" czy "sponsora".

Do cholery, to MY KIBICE jesteśmy najważniejszym sponsorem klubu.

Gdy jesteśmy MY, gdy kupujemy bilety, ewentualnie gadżety w sklepiku klubowym, ewentualnie nabijamy oglądalność Canal+ wtedy:
- zapełniamy budżet,
- skłaniamy ewentualnego sponsora do wykupienia reklamy.

Tak ciężko to zrozumieć?

Wyobraźcie sobie (kwoty trochę zmyślam), że w budżecie w związku z odejściem TF brakuje 5 mln zł.

No to "wystarczy", że 12,5 tys. ludzi (tyle wzięło udział w akcji Wisła to nasza historia) zrzuciło się po kwocie 400 zł za rok. 10 miesięcy, w których trwa sezon po 40 zł.

Oczywiście, ktoś przypomni, że na muzeum nie chciało się kliknąć więcej niż 4000 ludzi i to jest prawda. Ale z drugiej strony akcja Fans4Club pokazała, że jest potencjał. Obudźmy go wreszcie! A potem wymagajmy znalezienia sponsora.
Kibice pieniądze mają ale jeżeli Właściciel nie stworzy warunków do wydawania ich w sposób korzystny dla kibica ("coś za coś" - "pozytywne wrażenia za bilet") to kibic będzie kasę wydawał na coś innego.

Kluby działające w ekstraklasie powinny za plan nr 1 zbudowanie sklepu z prawdziwego zdarzenia z towarami które będą kibicowi potrzebne. Każdy towar u znajomego (podstawą handlu jest zazdrość sąsiada- jeżeli on ma to ja też chce) napędza kolejnego ale jeżeli klub nie działać w tym kierunku to traci.

Mylące jest nie raz przekonanie że jeżeli ktoś biedny to nie może być właścicielem. Jeżeli zamiast pieniędzy włoży czas i zaangażowanie to pieniądze prędzej czy później się znajdą.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy