|
Jeszcze teraz ktos spytał Juszczyka czy można powiedzieć, że Wisła SA w rękach TS. On odpisał:
@PawelWojti231 Nieoficjalnie? Jak widać, wszystko na to wskazuje. Oficjalnie? Nie mam takich informacji, więc nie mnie przesądzać.
Chyba by tak nie pisał rzecznik z oficjalnego konta gdyby to miało być zwykle pieprzenie o pogodzie..
|