Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3932
Stary 21.08.2016, 17:51
Jeszcze teraz ktos spytał Juszczyka czy można powiedzieć, że Wisła SA w rękach TS. On odpisał:

@PawelWojti231 Nieoficjalnie? Jak widać, wszystko na to wskazuje. Oficjalnie? Nie mam takich informacji, więc nie mnie przesądzać.

Chyba by tak nie pisał rzecznik z oficjalnego konta gdyby to miało być zwykle pieprzenie o pogodzie..