Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3926
Stary 21.08.2016, 17:41
Moze to być konferencja na zasadzie - działamy, pracujemy nad przejęciem itp. Z tym, że do tego wystarczyłby chyba komunikat. Konferencja zwiastuje raczej cos poważniejszego. No nic, czekamy.