Wyświetl pojedynczy post
stero87
Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Prokocim N

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3922
Stary 21.08.2016, 17:27
Panowie i panie trochę lodu na rozgrzane głowy, nie jest pewne w jakiej sprawie ta konferencja, ja też bym chciał żeby była o wyjebaniu tego krętacza i oszusta, ale dotąd jak nie ogłoszą tego oficjalnie to wyluzujmy żeby nie było rozczarowania.
ŚWL!!!!!!!