Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2016, 17:12
Przyjdzie TS, nie ma pieniędzy na funkcjonowanie klubu i spłatę zadłużenia. Komisja licencyjna zaprosi przedstawicieli vide nowy zarząd aby przedstawił plan finansowania.... i będzie kupa. Wisła jest na ostatnim miejscu w tabeli jeżeli planowane są dodatkowe odejścia to czy to wszystko .......nie teraz czy za trzy miesiące jaka to różnica. Bez poważnych inwestorów Wisły nie będzie i TS w niczym tu nam nie pomoże albowiem poza sekcją koszykówki Pań żadna inna nie rozwija się a to tylko dlatego że koszykarki Wisły mają sponsora.