Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3914
Stary 21.08.2016, 16:55
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Wiem, wiem. Przyjdzie TS, to nie będzie LM i Semirka :( Czas rozpaczać.
A ja się mogą cieszę i warto było tych nerwów żeby w 110 rocznicę sekcja wróciła do TS. Wiem że tam jest różnie ale jakoś będę spokojny.