Wyświetl pojedynczy post
Mat1977
Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3904
Stary 21.08.2016, 14:56
byłem kilka dni w podróży i z 82 stron mamy 131.... i jakoś nie widzę obrońców JM, kilku pisało że warszawka ma ból dupy, żeby dac czas JM do 31 sierpnia ( ch.. wie czemu 31 sierpnia a nie 25 grudnia ) i co teraz ? doszło do głowy że jesteśmy w dupie ? Już Wam nie imponuje ten krętacz
Gdy pisałem że JM zapłacił 250 tys. funtów ....to niekórzy chcieli dac mi bana.
Wystarczyło czytać ludzi którzy mają wiecej niż 20 lat i MATURĘ
obawiam się że jak się SKWK dorwie .... może być podobnie. Na zabawę w właściciela klubu trzeba sporo kasy, a teraz boję się że ludzie którzy kręcą się też raczej chcą wycisnąć kasę....