|
A mi sier marzy powrót do TS do normalnego herbu i wszystkiego co jest związane z TS Wisla od 110 lat może teraz nie siedzą tam dla mnie same ideały, ale sekcja piłki wreszcie znowu w rękach TS to po prostu powrót do normalności i wierze że będzie to dla nas najlepsze rozwiązanie.
|