Czyli na dziś wypycham Mąkę?
No to TS planuje stabilizację po chuju.
Ja osobiście wolę biznesmena z zewnątrz z pomysłem i umiejętnościami prowadzenia takiego biznesu niż TS ze wszystkimi swoimi "bonusami".
Czas na coś nowego, nowego bez SKWK i wszystkich ich uzurpowań, gierek, miejsc w zarządzie itd.
TS miał piłkę w swoich sekcjach w latach 90. Od katastrofy wyratował nas Cupiał. TS nie ten rozmiar kapelusza do spółki piłkarskiej