Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 21.08.2016, 12:34
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Dobrze by było, gdyby Smolnemu udało się dogadać. Takie rozwiązanie jest korzystne dla wszystkich stron. TF dostanie swoje pieniądze, co przy przejęciu Wisły przez TS wcale nie jest takie oczywiste, a JM odzyska co włożył.

Dla piłkarskiej Wisły Smolny także wydaje się być lepszą perspektywą od TS. On jednak jakieś pieniądze ma. Do tego, jeśli jest "załatwiany" przez Citko, to może udałoby się zatrzymać choć część "citkowych" sponsorów, którzy uciekli przez JM.

Czy Ciebie na prawdę martwi to, żeby ten sk****yn, gimnazjalista odzykał swoje pieniądze? O ile oczywiście cokolwiek swojego zainwestował, bo jakoś dziwnie mam wrażenie, że "pożyczył" sobie z kasy klubu....

Paweł napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że są 3 możliwe warianty odpowiedzi:
a) PLN
b) $
c) €

TS przejmie SA za bezcen, a przecież nowemu inwestorowi za darmo nie odda. Nie żebym to krytykował, bo za postawienie klubu na nogi kasa się należy, ale wolałbym od razu inwestora docelowego, który uchroni nas od trudów okresu przejściowego.
Hmm zastanówmy się dlaczego TS się śpieszy do przejęcia klubu? Może dlatego, że jeszcze tylko przez tydzień.może sprzedać zawodników i zapewnić przejściową stabilizację klubu? Dopóki nie ma zarządu, nie można podpisać.transferu. Niestety Mąka jest trochę w sytuacji Moskala, lata temu, nie chce odchodzić - ale musi to zrobić dla dobra Wisły.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS