szprotson napisał(a):

Kirwa Mac.
Jebana w dupę Monika.
Mogli puścić info w kraj ze takimi kwotami operujemy. Jestem przekonany święcie ze w ciagu jednego dnia zebrała by sie mała grupa ktora miała by więcej hajsu a i pomysł na klub.
300 000 to sa grosze przecież. Grosze.
|
Racja.
A najśmieszniejsze jest to, ze klub został zajebiscie oddłużony i jest praktycznie na zero, bo bieżacych zobowiazań nie licze - takie sa w każdym biznesie i co? I kupil go jakis idiota, ktoremu nie udalo sie kupic klubu w Kielcach. Nie tam? to sobie przyszedl do nas i sobie tak po prostu nas kupil...za jebane grosze!
Pewnie meres wyjebal dupe, zerwał pajęczyny tej Moniczki i się ....zie spodobalo.