Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3874
Stary 21.08.2016, 08:54
Cytat:
to w sumie obecnie najmniejszy problem, ale czy po ewentualnym przejęciu przez TS wrócimy do herbu zamiast loga SA?

Nie wiem, czy przypadkiem nie musiałby zostać on delikatnie zmodyfikowany poprzez usunięcie napisu TS Wisła

Odnośnie przejęcia klubu przez TS to na pewno łatwiej przyjdzie mi wydać trochę gotówki w sklepie, czy zachęcić kogoś do pójścia na mecz. Z wesołym Jakubem istnieje bowiem spore ryzyko, że kupując bilet, klubowy gadżet wspieramy jego portfel, a nie Wisłę.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 21.08.2016 o godz. 08:58.