Witajcie wszyscy
W ostatnim czasie bardzo popularnym źródłem pozyskiwania informacji stał się twitter, coraz częściej na naszym forum cytowane są wypowiedzi różnych osób z tego właśnie portalu, w związku z czym postanowiłem założyć temat, na którym będziemy mogli zebrać to wszystko w jednym miejscu. Pozwoli to nam uzyskać dostęp do wszelkich tematów dotyczących Wisły Kraków, które przewijają się w danym czasie przez twittera, a także oszczędzić czas na poszukiwanie informacji na własną rękę, ponieważ wszystko będzie znajdować się w tym wątku. Jeśli ktoś znajdzie jakąś ciekawą (jego zdaniem) wypowiedź na temat Wisły, zacytuje ją tutaj wraz z jej autorem. Dzięki temu będziemy mogli też ocenić wiarygodność osób wypowiadających się na twitterze, co pozwoli nam przymknąć oko na posty niektórych "informatorów", którzy raz za razem mijają się z prawdą. Jeśli ktoś będzie chciał się odnieść do którejś wypowiedzi, prosiłbym o zacytowanie jej na początku własnego posta w celu uniknięcia nieporozumień.
Ode mnie:
1)
https://twitter.com/and_klemba/statu...66306797527040 "chyba za słabo @Matt_VaranN7 wg mnie mocny kandydat - wczoraj były rozmowy Smolnego i JM. Wciaz największy problem ze JM chce cos zarobic" - Andrzej Klemba na temat kandydatury Grzegorza Smolnego na nowego Właściciela Wisły
2)
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...489344?lang=pl "TS kupno Wisly negocjuje z Cupialem. A Smolny (i chyba ktos jeszcze) z JM. Ciekawe gdzie szybciej ubiją targu." - Mateusz Miga
3)
https://twitter.com/janekx89/status/766622908592652289 "J.Meresiński chce pilnie sprzedać klub, zainteresowany odkupem jest W.Włodarski właściciel firmy FoodCare razem z inną lokalną firmą." - janekx89 (jego wiarygodność warto byłoby zweryfikować)
Zapraszam do wrzucania informacji i do dyskusji
