|
~WISŁAZWE
Ja z kolei słyszałem że rozgrywa się gra na 2 fronty.
- TS negocjuje z Cupiałem (lub jak kto woli przez osoby powiązane z TF).
- Po drugiej stronie Smolny z Meresiem.
Wiesz może w jakim zakresie obecni inwestorzy TS mają uczestniczyć w tym projekcie?
----
TT huczy że pan JM miał nieprzyjemne spotkanie z panami w "krótkich spodenkach". Ktoś coś wie i byłby wstanie potwierdzić to info?
Ostatnio edytowane przez InQ : 20.08.2016 o godz. 23:31.
|