Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3856
Stary 20.08.2016, 23:26
~WISŁAZWE

Ja z kolei słyszałem że rozgrywa się gra na 2 fronty.
- TS negocjuje z Cupiałem (lub jak kto woli przez osoby powiązane z TF).
- Po drugiej stronie Smolny z Meresiem.
Wiesz może w jakim zakresie obecni inwestorzy TS mają uczestniczyć w tym projekcie?

----

TT huczy że pan JM miał nieprzyjemne spotkanie z panami w "krótkich spodenkach". Ktoś coś wie i byłby wstanie potwierdzić to info?
Ostatnio edytowane przez InQ : 20.08.2016 o godz. 23:31.