Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3851
Stary 20.08.2016, 22:59
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Nie cieszmy się za wcześnie, nawet jeśli JM Wisłę w poniedziałek sprzeda za 50 groszy, to nie wiemy, ile syfu do poniedziałku zdąży narobić . Przecież ten facet jest zdolny do tego, żeby sprzedać klubowy autokar albo pod zastaw kart zawodników wziąć pół bańki pożyczki w jakimś SKOKu. O ile można karty zawodników w ogóle zastawiać. Zresztą jeśli nie można, to on i tak jest do tego zdolny.
Dlatego pewnie TS negocjuje z Cupialem, żeby anulowali umowe z Meresiem, co automatycznie uniewazni wszystkie jego przewaly.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."