domin_czyzyny napisał(a):

|
WTF ? Z tego wynikaloby,że Cupial (TF) nie sprzedal skutecznie klubu. Ale TF w ostatnim oswiadczeniu co innego pisala. No chyba-ze to taki "Migowy news".
|
Stawiam na to drugie. Miga już błysnął z pewnym info o naradzie u Cupiała i planie odbicia Wisły od JM. Traktuję newsy od tego pana na równi ze specjalistą od murzynów z Lublina Kmiecikiem.