Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 20.08.2016, 22:56
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Nie bylo planu finansowania klubu. Byl plan wytargania kasy. Jak we wszystkich innych Jego firemkach...
Tak tak, doskonale zdaję sobie z tego sprawę, chodzi mi tylko o tą wersję "oficjalną"