Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2016, 22:48
Nie cieszmy się za wcześnie, nawet jeśli JM Wisłę w poniedziałek sprzeda za 50 groszy, to nie wiemy, ile syfu do poniedziałku zdąży narobić . Przecież ten facet jest zdolny do tego, żeby sprzedać klubowy autokar albo pod zastaw kart zawodników wziąć pół bańki pożyczki w jakimś SKOKu. O ile można karty zawodników w ogóle zastawiać. Zresztą jeśli nie można, to on i tak jest do tego zdolny.