Dariook napisał(a):

Przeciez TS to jest wlasnie nasz klub!
To co .......icie, to jakies nieporozumienie! Jest tylko jedna Wisla w Krakowie...TS Wisla !!!
|
Nie ogarniesz.... Dla nich Wisła to C
iupiał, Frankowski i Bogu
cki, a jak nie będzie LM, to TS ....!