picasso napisał(a):

|
nie orientuje sie za bardzo i może mnei ktos oświeci.zdaje się,ze wszystkie kluby ekstraklasowe musza być spólkami (chyba s.a.).w wypadku przejęcia Wisly s.a. przez Wisłę TS będzie to stanowiło jakiś problem?
|
Spółka dalej pozostanie spółką, które akcje będą w posiadaniu TS. Struktura się nie zmieni, tylko właściciel.