Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2016, 22:10
nie orientuje sie za bardzo i może mnei ktos oświeci.zdaje się,ze wszystkie kluby ekstraklasowe musza być spólkami (chyba s.a.).w wypadku przejęcia Wisly s.a. przez Wisłę TS będzie to stanowiło jakiś problem?
dziękuję za uwagę