suikoden napisał(a):

|
Nie jestem za TS ale jeśli przejmą to będę wspierał Wisłe tak jak do tej pory przed okresem pana jm
|
Przeciez TS to jest wlasnie nasz klub!
To co .......icie, to jakies nieporozumienie! Jest tylko jedna Wisla w Krakowie...TS Wisla !!!