dj_ibutti napisał(a):

Nawet jeżeli z tym składem (osłabionym jeszcze brakiem Mąki i Gumisia) się nie damy rady utrzymać (w co wątpie) Jeden sezon w I. lidze nam nic nie zrobi.... Opanujcie się. Dopiero co było widmo roz.......enia wszystkiego w drobny mak i zaczynania w B. klasie.... A teraz Wam brak pucharów przeszkadza.
Dajcie TSowi pracowac i przygotujcie się na to, że będą cięcia i nie będzie Semirka.
Muszą zrestruktoryzować klub, a wyjście z długów wymaga cięć. Tyle. Sponsorzy będą - gwarantuje. Chętnych na miejsce na koszulce, które zwolniła TF, jest od groma. Do tej pory Wisła odrzucała wszystkie oferty poniżej 4,5 mln zł za sezon. TSowi nikt nie zabroni przyjąć.oferty 3 mln/sezon.
|
Będzie sponsor na koszulkach "Trenujemy Sporty Walki" a za ile to tajemnica handlowa.
