Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3833
Stary 20.08.2016, 22:02
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeżeli z tym składem (osłabionym jeszcze brakiem Mąki i Gumisia) się nie damy rady utrzymać (w co wątpie) Jeden sezon w I. lidze nam nic nie zrobi.... Opanujcie się. Dopiero co było widmo roz.......enia wszystkiego w drobny mak i zaczynania w B. klasie.... A teraz Wam brak pucharów przeszkadza.

Dajcie TSowi pracowac i przygotujcie się na to, że będą cięcia i nie będzie Semirka.
Muszą zrestruktoryzować klub, a wyjście z długów wymaga cięć. Tyle. Sponsorzy będą - gwarantuje. Chętnych na miejsce na koszulce, które zwolniła TF, jest od groma. Do tej pory Wisła odrzucała wszystkie oferty poniżej 4,5 mln zł za sezon. TSowi nikt nie zabroni przyjąć.oferty 3 mln/sezon.
Będzie sponsor na koszulkach "Trenujemy Sporty Walki" a za ile to tajemnica handlowa.