WISŁAZWE napisał(a):

Wracamy pod TS i to jest niemal pewne.
Trzeba uspokoić atmosferę wokół klubu i póki co obstawić się zaufanymi osobami znającymi realia klubu.
|
póki nie pojawi się informacja na stronie klubu to nie ma nic pewnego, nie takie zwroty akcji mieliśmy w ostatnim czasie
Merkury napisał(a):

|
Po czym przejść do poszukiwania inwestora/ów bez, który powrót Wisły do czołówki Ekstraklasy będzie niemożliwy.
|
zmieniłbym na: "utrzymanie w ekstraklasie nie będzie możliwe"