Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 20.08.2016, 21:03
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wracamy pod TS i to jest niemal pewne.
Trzeba uspokoić atmosferę wokół klubu i póki co obstawić się zaufanymi osobami znającymi realia klubu.
póki nie pojawi się informacja na stronie klubu to nie ma nic pewnego, nie takie zwroty akcji mieliśmy w ostatnim czasie

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Po czym przejść do poszukiwania inwestora/ów bez, który powrót Wisły do czołówki Ekstraklasy będzie niemożliwy.
zmieniłbym na: "utrzymanie w ekstraklasie nie będzie możliwe"