WISŁAZWE napisał(a):

Wracamy pod TS i to jest niemal pewne.
Trzeba uspokoić atmosferę wokół klubu i póki co obstawić się zaufanymi osobami znającymi realia klubu.
|
Po czym przejść do poszukiwania inwestora/ów bez, który powrót Wisły do czołówki Ekstraklasy będzie niemożliwy.