Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3815
Stary 20.08.2016, 20:59
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Wracamy pod TS i to jest niemal pewne.
Trzeba uspokoić atmosferę wokół klubu i póki co obstawić się zaufanymi osobami znającymi realia klubu.
Po czym przejść do poszukiwania inwestora/ów bez, który powrót Wisły do czołówki Ekstraklasy będzie niemożliwy.