|
Wisła musi wrócić do TSu, nie widzę obecnie lepszego rozwiązania. Oczywiście byłoby to rozwiązanie tymczasowe ale kupiłoby klubowi trochę czasu. Można byłoby na spokojnie przeanalizować to co mają do zaoferowania potencjalni kupcy. Sam przekazałem komuś bardzo poważnemu obecną sytuacje klubu i czekam na ich odzew.
|