Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3798
Stary 20.08.2016, 19:47
Zapewne na zasadzie przejęcia zobowiązań od poprzedniego właściciela względem TF. Z drugiej jednak strony, to też będzie kwestia do negocjacji.

SKWK to wdzięczny i wygodny podmiot dla krytyki. Dla tych, który chcą wyładować swoją frustrację względem problemów klubu, jak również dla tych, którzy kręcą swoje interesy na boku, bo jest się za czym schować. Czytając jednak niektóre posty mam wrażenie, że stowarzyszenie urasta do rangi kartelu Narcosa, a Pruszków już wyprzedziło...a jest to bardzo krzywdzące dla szeregu ludzi, którzy swój wkład w wiele inicjatyw promujących Wisłę mieli niepodważalny. Akurat w ich przypadku (tj. stowarzyszenia) idealnie pasuje określenie, że "nic nie jest tylko białe lub czarne". I proszę nie utożsamiać tego wniosku z gafą J. Kaczyńskiego, że nas nie przekonają ;-)
Ostatnio edytowane przez Vinci : 20.08.2016 o godz. 19:51.
"Kradzione szczęścia nie daje..."