Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2016, 19:33
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Cisza z ich strony jest bardzo wymowna. A przypomnijmy ich "wspaniale" akcje z ostrzelaniem stadionu czy bojkocie meczow. Niby sa w stanie a jakby nie mogli... albo nie chcieli.
A może przyjdzie Ci do łba, że cisza jest im potrzebna przy tym co próbują zrobić? Czy może mają wydać oświadczenie, z dedykacją dla szanownego Pana, o treści:

"Meresiński ...., idziemy mu w.......ić, odbijemy Wisłę siłą. Tylko Lechia, jebać Ruch!"
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS