crazykaro napisał(a):

|
Cisza z ich strony jest bardzo wymowna. A przypomnijmy ich "wspaniale" akcje z ostrzelaniem stadionu czy bojkocie meczow. Niby sa w stanie a jakby nie mogli... albo nie chcieli.
|
A może przyjdzie Ci do łba, że cisza jest im potrzebna przy tym co próbują zrobić? Czy może mają wydać oświadczenie, z dedykacją dla szanownego Pana, o treści:
"Meresiński ...., idziemy mu w.......ić, odbijemy Wisłę siłą. Tylko Lechia, jebać Ruch!"