crazykaro napisał(a):

@serek.c2 Serce rosnie patrzac na ten twoj nic nie wnoszacy post, ty wszystkowiedzacy milosniku SKWK i zgody z Ruchem
:tsw_lechia_flaga:
|
Mnie serce boli, jak pieprzycie głupoty na temat, o którym gówno wiecie.
ps. miłośnik zgody z Ruchem
Karherop napisał(a):

|
SKWK nie przez kilka wpisów na forum traci członków i szacunek większości kibiców. A jeśli sądzisz inaczej to jesteś śmieszny.
|
Przestań chłopie, ludzie udzielający się tutaj nie wiedzą kto działa w TS, kim są ludzie z SKWK... O czym Ty piszesz?