Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3790
Stary 20.08.2016, 19:29
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
@serek.c2 Serce rosnie patrzac na ten twoj nic nie wnoszacy post, ty wszystkowiedzacy milosniku SKWK i zgody z Ruchem

:tsw_lechia_flaga:
Mnie serce boli, jak pieprzycie głupoty na temat, o którym gówno wiecie.

ps. miłośnik zgody z Ruchem

Karherop napisał(a):Wyświetl post
SKWK nie przez kilka wpisów na forum traci członków i szacunek większości kibiców. A jeśli sądzisz inaczej to jesteś śmieszny.
Przestań chłopie, ludzie udzielający się tutaj nie wiedzą kto działa w TS, kim są ludzie z SKWK... O czym Ty piszesz?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.08.2016 o godz. 19:33.