serek.c2 napisał(a):

Sami spece od Towarzystwa Sportowego i SKWK.
Swoimi postami pokazujecie tylko, że chuja wiecie o Wiśle i całej otoczce...
|
Jedyne złe słowo w tym temacie na temat TS-u to fakt, że nie są w stanie udźwignąć finansowo spółki piłkarskiej.
SKWK nie przez kilka wpisów na forum traci członków i szacunek większości kibiców. A jeśli sądzisz inaczej to jesteś śmieszny.
Wracając do meritum tematu, polecam wywiad z nowym koordynatorem:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news
Szpilki wbijane meresińskiemu = bezcenne.
I można tylko odnieść wrażenie, że meresiński nawet nie ma szacunku u osób które są w klubie kilka dni i, że gdyby Citko wszedł do klubu z normalnym właścicielem to byłby to ciekawy projekt.