Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3787
Stary 20.08.2016, 19:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sami spece od Towarzystwa Sportowego i SKWK.

Swoimi postami pokazujecie tylko, że chuja wiecie o Wiśle i całej otoczce...
Jedyne złe słowo w tym temacie na temat TS-u to fakt, że nie są w stanie udźwignąć finansowo spółki piłkarskiej.

SKWK nie przez kilka wpisów na forum traci członków i szacunek większości kibiców. A jeśli sądzisz inaczej to jesteś śmieszny.

Wracając do meritum tematu, polecam wywiad z nowym koordynatorem: http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news

Szpilki wbijane meresińskiemu = bezcenne.

I można tylko odnieść wrażenie, że meresiński nawet nie ma szacunku u osób które są w klubie kilka dni i, że gdyby Citko wszedł do klubu z normalnym właścicielem to byłby to ciekawy projekt.