serek.c2 napisał(a):

Sami spece od Towarzystwa Sportowego i SKWK.
Swoimi postami pokazujecie tylko, że chuja wiecie o Wiśle i całej otoczce...
|
@serek.c2 Serce rosnie patrzac na ten twoj nic nie wnoszacy post, ty wszystkowiedzacy milosniku SKWK i zgody z Ruchem
:tsw_lechia_flaga: