Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3779
Stary 20.08.2016, 19:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jesli Skwk przejmie władze w klubie to obowiązkiem każdego jest sie zapisać i płacić składki.
I tu nawet nie chodzi o pomoc finansową ale dwie inne sprawy:
1. świadomość posiadania kawałka ukochanego klubu,
2. możliwość (przynajmniej hipotetyczną) wpływania na jego losy, kontrolowania, monitorowania sytuacji.
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!