szprotson napisał(a):

|
Jesli Skwk przejmie władze w klubie to obowiązkiem każdego jest sie zapisać i płacić składki.
|
I tu nawet nie chodzi o pomoc finansową ale dwie inne sprawy:
1. świadomość posiadania kawałka ukochanego klubu,
2. możliwość (przynajmniej hipotetyczną) wpływania na jego losy, kontrolowania, monitorowania sytuacji.