Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3775
Stary 20.08.2016, 18:50
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Przecież dziennikarze już o tym pisali... Jest to jakiś kolega wiadomixa z branży marketingowej . To byłoby niezłe... Kuba przysyła swojego słupa, który miał dla niego pracować i który teraz "odkupuje" od niego Wisłę .
?

Masz jakiś link czy cos?

Jedyny artykuł o marketingowcu z Warszawy, który miał tu wejść z Meresinskim był taki, że niby była taka umowa, ale on tak naprawdę nic nie wie i nic go z Wisła nie łączy + w obecnej sytuacji tu jest zbyt dużo do zrobienia na jedna osobę. Wiec nic z tego. Dotarł do niego K.Kawa z GKr.

Co miałby z tym mieć wspólnego Smolny albo inwestor TS-u?