Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3766
Stary 20.08.2016, 18:32
Ktoś napisał ze mam jaja bo przyznałem się do pomyłki to prawda pomyliłem się bo dla mnie jest ważne dobro Wisły i mam nadzije ze znajdzie sie ktos godny naszego kulubu by w niego zinwestowac.