sandbender napisał(a):

|
To jakbyś był tak dobry i wyjaśnił ogólnie jaka jest rzeczywistość i czym się różni od wizerunku w tym przypadku. Również w przypadku tych "wizji".
|
Powiem tak... bywa, że w TS-ie jestem raz na miesiąc, bywa, że 3 razy w tygodniu.
Legendarnego "Miśka" widziałem tam ostatnio ze 2 lata temu.