Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.08.2016, 16:18
sandbender napisał(a):Wyświetl post
To jakbyś był tak dobry i wyjaśnił ogólnie jaka jest rzeczywistość i czym się różni od wizerunku w tym przypadku. Również w przypadku tych "wizji".
Powiem tak... bywa, że w TS-ie jestem raz na miesiąc, bywa, że 3 razy w tygodniu.
Legendarnego "Miśka" widziałem tam ostatnio ze 2 lata temu.