rav napisał(a):

Odnośnie TS-u i SKWK - nie mam wątpliwości, że wizerunek tych instytucji jest gorszy niż rzeczywistość. I tu największe wyzwanie przed TS-em. Szczególnie przegonienie tych wizji "miśków" chodzących i trzęsących wszystkim.
Jeszcze jedna rzecz, odnośnie sklecenia budżetu Wisły SA przez TS. Miejcie świadomość, że w ostatnim półroczu BC zablokował możliwość wpłynięcia do klubu kilku milionów zł. Chodzi m.in. o sponsora na koszulki (veto bossa w ostatniej chwili), czy chociażby sprzedaż Cierzniaka, Handzlika i jeszcze jednego gracza. Innymi słowy, gdyby ówczesne władze Wisły SA, które (personalnie) pokrywają się w części z władzami TS, nie miały nad sobą właściciela, wówczas do klubu wpłynęłyby niemałe pieniądze. Teraz nowy właściciel będzie miał większą swobodę w poszukiwaniu sponsorów czy chociażby chętnych na wynajęcie skyboksa.
* * *
Na koniec mniej optymistycznie. Byłbym idiotą, gdybym twierdził, że przejęcie klubu przez TS to wyjście bardzo dobre. Natomiast moim zdaniem to jedna z dwóch dróg do tego, by otworzyć któryś z bardziej optymistycznych scenariuszy. Druga droga, to szybkie przejęcie klubu przez kogoś solidnego, kto zgłosił się bezpośrednio do gimbossa (via Citko). Przy czym nic nie stoi na przeszkodzie, by ten ktoś porozumiał się szybko z TS-em.
|
Co ma właściciel wspólnego z wynajęciem skyboksa ? Odnoszę wrażenie że wspomniany przez Ciebie wizerunek szkodzi tu o wiele bardziej niż się wydaje.