|
SKWK jest już całkowicie skompromitowane. I to nie od dziś. Pracowali na to długie lata. To nie jest żaden oficjalny głos kibiców Wisły Kraków, nie reprezentują nikogo poza samymi sobą.
Mam kilkunastu, może kilkudziesięciu znajomych, którzy aktywnie kibicują Wiśle, nie pamiętam kiedy ktoś pochlebnie wyraził się na ich temat. Zaryzykuję tezę, że to powszechna opinia.
Nie wiem skąd optymizm rava na ich temat, ale zapewne jest bliżej tego środowiska niż ja. A być może ma po prostu większe złudzenia.
Dużo mniej wiem o działalności TS. Jak na tle SKWK wygląda TS i na ile te dwa środowiska się przenikają? Ktoś potrafi te relacje jakoś przybliżyć?
|