Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3729
Stary 20.08.2016, 12:58
To sie napracował. Wisłe powinien sprzedać żeluś jak najszybciej, bo w innym wypadku narobi nowych długow, zniknie kasa z dni meczowych czy podpisze kontrakty za ktore trzeba bedzie płacić odszkodowania