Marcinkrakwoj napisał(a):

UW - zniszczone
WG - zniszczone
WP - coś tam działają
FC i OSIEDLA - podzielone, roz.......one jak ktoś stawiał opór.
|
A propos. Gdyby w pierwszym szeregu stanęli ludzie ze zniszczonych grup, inicjatywa zyskałaby na sile. G czy Mal potrafili pociągnąć za sobą ludzi... I mam cichą nadzieję, że sercem nie są przy SKWK w obecnym ksztalcie.