Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3707
Stary 20.08.2016, 09:56
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego TS nie skorzystał z prawa pierwokupu? Skoro jesteś taki akuratny, to mnie oświeć.
Ależ próbował skorzystać!

Trwały rozmowy, ale TF miała jednocześnie ofertę od JM, która, jak teraz widać, oparta była na kicie. Ale wyglądała na lepszą dla TF, więc taką TF wybrała.

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Towarzystwo Sportowe Wisła NIE może być (jedynym) właścicielem Spółki Akcyjnej, jak również analogicznie Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Jeżeli statuty tych dwóch podmiotów nie wskazują na możliwość prowadzenia działalności gospodarczej nabycie akcji w ogóle jest wyłączone.
Po pierwsze: oczywiście, że TS prowadzi działalność gospodarczą. Sprzedaż biletów, wynajem hali, powierzchni reklamowej.
Po drugie: oczywiście, że TS może być jedynym właścicielem Wisły SA.
Ostatnio edytowane przez rav : 20.08.2016 o godz. 10:03.