Wyświetl pojedynczy post
Davey777
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3706
Stary 20.08.2016, 09:54
Najważniejsze to odkupić Wisłe z rąk tego pajaca. Trzeba bedzie pozyskać inwestorow bo sam TS nie ma takich możliwości finansowych, ale czym dłużej właścicielem jest JM tym wiecej szkod może narobić