|
Jak mamy upaść to i tak upadniemy. Wole to zrobić z TSem, bo wiem, że ludzie w towarzystwie to osoby które Wisłe mają głęboko w sercu. Są swojakami i rodowitymi Wiślakami, wolę stać z nimi i bronić Wisły niż stać obok tego oszusta gimbusa z Warszawy. Weekend pewnie nic nie przyniesie, więc trzeba czekać co przyniesie nowy tydzień. Oby chłopaki się wyciszyły przez te 2dni i w poniedziałek powalczyli o punkty bo one są nam potrzebne jak rybie woda.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Herbi1303 : 20.08.2016 o godz. 08:17.
|