bonawentura napisał(a):

|
My tutaj za bardzo się rozmarzyliśmy. Natenczas najważniejszym jest odbicie Wisły z rąk tego kmiota.
|
A chcialbys sie wziasc za to?
Tylko uprzedzam, ze przez wielu tu kolegow forumowiczow "karkiem - nie wiem czym tam handlujacym - ktory chce zniszczyc Wisle dla interesow" zostaniesz nazwany.
Lepiej tobie sobie spokojnie przebywac w internecie i krytykowac ile wlezie tych, ktorzy rzeczywiscie cos dla Wisly robia.
