Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3697
Stary 20.08.2016, 00:12
Chciałbym wierzyć, że TS+SKWK podoła, że ma większe szanse w negocjacjach zaległości z miastem za stadion niż pajac, że znajdzie inwestorów, że będzie chciało znaleźć inwestora. Tylko gdzie Ty widzisz takie przesłanki?

Wiadomo, wszystkie ręce na pokład, żeby pogonić jełopa ale w resztę waszej układanki osobiście wątpię.