|
Chciałbym wierzyć, że TS+SKWK podoła, że ma większe szanse w negocjacjach zaległości z miastem za stadion niż pajac, że znajdzie inwestorów, że będzie chciało znaleźć inwestora. Tylko gdzie Ty widzisz takie przesłanki?
Wiadomo, wszystkie ręce na pokład, żeby pogonić jełopa ale w resztę waszej układanki osobiście wątpię.
|