|
Różnica jest taka, że o ile do momentu oddania Wisly w ręce Kubusia chodziło o zagwarantowanie poziomu prowadzenia klubu na czołowym szczeblu ekstraklasy, tak teraz chodzi o być albo nie być....
Ostatnio edytowane przez Vinci : 19.08.2016 o godz. 23:06.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|