Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3694
Stary 19.08.2016, 22:43
Różnica jest taka, że o ile do momentu oddania Wisly w ręce Kubusia chodziło o zagwarantowanie poziomu prowadzenia klubu na czołowym szczeblu ekstraklasy, tak teraz chodzi o być albo nie być....
Ostatnio edytowane przez Vinci : 19.08.2016 o godz. 23:06.
"Kradzione szczęścia nie daje..."