|
Dla mnie najważniejsze jest to ,żeby Wisła Kraków wreszcie trafiła do takiego człowieka bądź ludzi ,którzy uporządkują sprawy kadrowe, organizacyjne, finansowe, marketingowe, percepcyjno-mentalne, szkoleniowe. Zacząć od "twórców" ,a "tworzywo" samo się wyklaruje. Efekt sportowy przyjdzie z czasem. Jestem pewien ,że ci kibice ,którzy są Wisła Kraków już dekady to też mają takie pragnienie. Stabilność i szerszy horyzont czasowy, a nie jedna wielka karuzela personalna i koncepcyjna.
|