|
Ta sytuacja nie jest zero jedynkowa. Nie ma opcji, że przejechał sobie oszust po gimnazjum, bez pieniędzy z kryminalna przeszłością, oszukał najpierw menagera piłkarskiego, potem wykręcił doświadczonego biznesmena jakim jest Cupiał, następnie wykręcił ogarniętych ludzi z SKWK. W dodatku dostał klub na warunkach o jakich inni chętni mogliby tylko marzyć. Przecież ten gość nie wydaję się nawet bystry, wystarczyło wejść na FB czy obserwować Twitera aby to pojąć.
Czekam na ksiązkę Jakuba Mersinskiego odnośnie kupna Wisły, mam nadzieję że kiedyś powstanie.
|