Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3685
Stary 19.08.2016, 22:18
1. bo wówczas cena była wyższa?
2. bo nie byli w stanie przedstawić gwarancji bankowych (tzn. podrobić), co zrobił ten idiota.
3. bo może teraz, gdy trzeba ratować Wisłę z rąk gimnazjalisty, łatwiej było znaleźć inwestora?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS