wolfy napisał(a):

Dzięki rav, że się odezwałeś i wytłumaczyłeś gimbazie jak wygląda sytuacja, bo od tych debilnych domysłów nesty i reszt bałwanów już krew zaczynała człowieka zalewać...
EDIT:
I założę się, że jak TS-owi uda się uratować sekcje piłkarską, to żaden z forumowych geniuszy nie przeprosi. Ostatnio mam dobrą serię, pewnie też trafię.
|
Dlaczego TS nie skorzystał z prawa pierwokupu? Skoro jesteś taki akuratny, to mnie oświeć.