rav napisał(a):

A przyjmujesz wariant, że TS przejmie to tylko na moment, byle tylko rzetelnie poszukać nowego właściciela? Oni znają ten klub. Przecież PDS dopiero co był jego prezesem. Kontakt ze Smalcerzem i Kapką muszą mieć.
Na dzisiaj PRIORYTETEM jest przejęcie klubu od Wiadomixa. To się MUSI stać najszybciej jak to możliwe!!! (póki nie zdążył zbyt wiele namieszać, jak np. zatrudnienie tego Adamczewskiego)
Pamiętajcie: klub od bardzo niedawna jest oddłużony względem TF. Dzięki temu zwiększa się grono potencjalnych chętnych by przejąć klub.
Mało tego, ten sponsor dawał (powtórzę: dawał, nie pożyczał) kwotę wyższą niż TF na piłkę.
|
Ja raczej przyjmuję wariant, że wiadomixy w krótkich spodenkach jak poczują (a przecież czują od dawna) zapach siana, to ten "moment" szukania nowego właściciela potrwa kolejne 1906 lat. To jak rekiny, poczują krew i już z paszczy nie wypuszczą.